بیل

از آنجایی که بیل مکانیکی 1250 اغلب در صنعت ساختمان استفاده می شود، توجه قابل توجهی به ساخت و بهبود آنها در رابطه با برق رسانی در سراسر جهان شده است. مزیت بیل مکانیکی شرح داده شده درایو بدون بازدم گاز است.

اخیراً بیل‌های برقی جدید با طرح‌ها و ویژگی‌های نوآورانه مختلف در بازار جهانی یافت می‌شوند. کاترپیلار همراه با Pon Equipment، یک بیل مکانیکی تمام الکتریکی 26 تنی با بسته باتری 300 کیلووات ساعتی را در تلاش برای برق رسانی به تجهیزات ساخت و ساز تولید کرد.

آنها یک نمونه اولیه را در Gjelleråsen، نروژ، برای شرکت ساخت و ساز Veidekke ساختند.

بیل
Komatsu Ltd یک بیل مکانیکی الکتریکی با باتری را توسعه داد. در صورت شارژ کامل، این باتری بین دو تا شش ساعت کار می کند. این دستگاه امکان نظارت بر مصرف برق و شرایط شارژ را در پنل مانیتور داخلی در زمان واقعی فراهم می کند.

همچنین امکان نظارت از راه دور این اطلاعات را به همراه موقعیت مکانی دستگاه و شرایط عملیاتی از طریق سیستم KOMTRAX فراهم می کند.
بیل مکانیکی برقی Liebherr [4] R 9200 E با توان خروجی 850 کیلووات بزرگترین بیل مکانیکی در 350 سایت معدن یوروویا است – تا 25٪ هزینه نگهداری کمتر در مقایسه با یک بیل مکانیکی دیزلی.
Takeuchi  یک بیل مکانیکی با باتری کلاس e240 4 t را در سال 2017 توسعه داد. e240 یک نسخه باتری از مدل دیزلی TB240 این شرکت است.

این دستگاه به مدت 9 ساعت با 65 درصد بار کامل کار می کند. از یک پریز برق استاندارد 220 ولت شارژ می شود و حدود 10 ساعت طول می کشد تا از صفر به شارژ کامل برسد.
Wacker Neuson اولین بیل مکانیکی کامپکت EZ17e کاملاً الکتریکی و باتری دار خود را در سال 2018 معرفی کرد. همه عملکردهای هیدرولیک به اندازه عملکردهای مدل معمولی قدرتمند هستند.

باتری در محفظه موتور موجود یکپارچه شده است. وزن EZ17e تقریباً مشابه نسخه دیزلی است و می توان آن را روی تریلر حمل کرد.
Bobcat E10e، اولین مینی بیل مکانیکی برقی خود را راه اندازی کرد.

این دستگاه – مینی بیل مکانیکی یک تنی کاملاً الکتریکی در کنار برادران دیزلی خود، مینی بیل مکانیکی E08 و E10z ساخته شده است. کوبلکو بیل مکانیکی خود را معرفی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *