روشویی

قبل از نصب روشویی کابینتی زمزم، میکسر را از قبل سوار می کنیم و سیفون را در آن می زنیم. وظیفه اصلی در هنگام قرار دادن، برش صحیح سوراخ است؛ هنگام نصب مدل مورتیس، ترتیب کار به شرح زیر خواهد بود:

ما کانتور را ترسیم می کنیم. به طور معمول، روشویی های مدرن دارای یک قالب مقوایی هستند که علامت گذاری را آسان تر می کند. در غیاب آن، می توانید با چسباندن روشویی به سطح کانتر به عنوان یک الگو، کانتور را مشخص کنید.

هنگام قرار دادن باید فاصله بهینه دیوارها از لبه میز در 5 تا 10 سانتی متر را در نظر بگیرید. بهتر است شابلون متصل شده را با نوار چسب ثابت کنید و سپس کانتور را اعمال کنید، 1.5 سانتی متر از آن عقب نشینی کنید. کانتور ترسیم شده و یک کانتور کاری داخلی رسم کنید.

با استفاده از مته برقی، سوراخی به طول 10-12 میلی متر روی خط سوراخ می کنیم. بیشتر از عرض تیغه اره منبت کاری اره مویی، یک اره مویی را داخل آن قرار دهید و آن را در امتداد محیط مشخص شده ببینید.

روشویی

روشویی را داخل کانتور برش خورده قرار می دهیم و صحت قرارگیری آن و نصب سیفون و میکسر را بررسی می کنیم.
با استفاده از کاغذ سنباده، لبه های سوراخ اره شده را تمیز می کنیم، تراشه ها را صاف می کنیم، چرا آنها را با سیلیکون یا درزگیر اکریلیک درمان می کنیم.

روی لبه اره شده در سمت جلو، نواری را که با روشویی می آید وصل می کنیم، در غیاب آن، لایه مناسب درزگیر را اعمال می کنیم.
روشویی را وارد می کنیم و محکم فشار می دهیم و درزگیر اضافی را از دیوارها خارج می کنیم. ما آن را با اتصال دهنده های مخصوصی که در کیت یا “پنجه ها” به همراه دارد، از زیر به میز می کشیم.

روشویی های استاندارد دارای گیره هایی برای بستن هستند که بست هایی به شکل حرف “S” (پا) به آنها می چسبد. یک طرف این بست روی گوش آویزان است، طرف دوم روی لبه میز قرار دارد. بست دارای یک پیچ در طراحی خود است که روشویی را محکم می کند و نیروی فشار را به میز تنظیم می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *