ویترین

شما به این ویترین معرق کاری شده نیاز دارید. هنگامی که به دنبال ذخیره سازی اتاق غذاخوری هستید، اجازه دهید نیازهای ذخیره سازی و سلیقه های تزئینی شما معیارهایی باشد که به شما در انتخاب بهترین قطعه کمک می کند.

به جزئیاتی مانند اینکه آیا به انبار بسته یا باز (مثلاً ویترین یا قفسه) نیاز دارید فکر کنید. ویترین ها می توانند شلوغی ها را پنهان کنند در حالی که قفسه ها هم وسایل را در دسترس دارند و هم قطعات تزئینی را به نمایش می گذارند.

قفسه‌های باز ویترین حس سبک‌تر و قابل دسترس‌تری دارند، اما اگر لوازم ضروری غذاخوری فراوانی داشته باشید، کابینت‌های بسته می‌توانند مفید باشند.

ویترین

اگر فقط نمی توانید انتخاب کنید، همیشه می توانید با درهای کابینت شیشه ای بروید. شما به سادگی می توانید از این قطعه برای نگهداری ظروف یا وسایل سرو در مواقعی که استفاده نمی شود یا فقط برای ذخیره سازی عمومی استفاده کنید.

اگر چندان نگران فضای سرو غذا نیستید، همیشه می‌توانید از این سطح برای نمایش شیک و زیبایی از گیاهان، آثار هنری، عکس‌ها و هر قطعه تزئینی دیگری که ممکن است بخواهید استفاده کنید.

چه زمانی استفاده خواهد شد؟ آیا از ویترین شما هر روز استفاده می شود یا در مناسبت های خاص؟ اگر به دنبال مبلمانی هستید که در آن ظروف چینی و کریستال ظریف خود را به نمایش بگذارید .

همچنین برای وسایل دیگری مانند کتانی و ظروف نقره ای ذخیره کنید، به دنبال یک ویترین با درهای شیشه ای در بالا و کشوها و کمدها در پایین باشید.

برای کسانی که اغلب اوقات سرگرمی می کنند یا از مجالس تعطیلات بزرگ لذت می برند، انتخاب یک ویترین با سطح بالایی بزرگ، حداکثر فضای سرو را فراهم می کند.

اگر مهمانی‌های خودمانی برای شام ترتیب می‌دهید که در آن مهمان‌هایتان از غذای متنوعی برای خود کمک می‌کنند، یک ویترین طولانی و کم ممکن است همان چیزی باشد که به دنبالش هستید.

کجا قرار خواهد گرفت؟ در حالی که کابینت های بوفه به طور سنتی در اتاق غذاخوری استفاده می شود، دلیلی برای محدود کردن آنها به آن مکان وجود ندارد.

اگر به انباری در راهرو یا یک سطح ورودی در سرسرای خود نیاز دارید، بوفه فقط بلیط است. همچنین ممکن است ویترین ها در اتاق خواب ها، مهد کودک ها و حتی فضاهای اداری قرار داده شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *