نبات

حقایقی در مورد نبات چوبی تک نفره شیرینی‌هایی که امروزه می‌شناسیم از قرن نوزدهم وجود داشته‌اند.

نبات چوبی سازی در صد سال اخیر به سرعت توسعه یافته است. امروزه مردم بیش از ۷ میلیارد دلار در سال برای شکلات خرج می کنند.

هالووین تعطیلاتی است که بیشترین فروش نبات چوبی را دارد، حدود 2 میلیارد دلار در این تعطیلات برای خرید نبات هزینه می شود.

محبوبیت انواع نبات چوبی، در پایان قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، دیگر سازندگان نبات چوبی شروع به مخلوط کردن مواد دیگر کردند تا نبات‌های خود را بسازند.

نبات

نبات چوبی در طول جنگ جهانی اول محبوب شد، زمانی که ارتش ایالات متحده به تعدادی از شکلات سازان آمریکایی دستور داد تا بلوک های 20 تا 40 پوندی شکلات تولید کنند، که سپس به پایگاه های فرماندهی ارتش ارسال می شود.

به قطعات کوچکتر خرد می شود و در بین آنها توزیع می شود. سربازان آمریکایی مستقر در سراسر اروپا.

کارخانه‌ها شروع به تولید قطعات کوچک‌تر کردند و در پایان جنگ، زمانی که سربازان به خانه بازگشتند، آینده نبات‌ها تضمین شد و صنعت جدیدی متولد شد.

در طول دوره پس از جنگ جهانی اول، بیش از 40000 آبنبات مختلف در ایالات متحده ظاهر شد و بسیاری از آنها هنوز هم تا به امروز فروخته می شوند.

شکلات شیرینی مورد علاقه در آمریکاست. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که 52 درصد از بزرگسالان آمریکایی شکلات را بیشتر دوست دارند.

آمریکایی های بالای 18 سال 65 درصد نباتی را مصرف می کنند که هر سال تولید می شود و هالووین تعطیلاتی است که بیشترین فروش نبات را دارد.

نبات چوبی پنبه ای که در ابتدا “Fairy Floss” نام داشت در سال 1897 توسط ویلیام موریسون و جان اختراع شد. سی. وارتون، سازندگان آب نبات از نشویل، ایالات متحده. آنها اولین دستگاه آب نبات پنبه ای را اختراع کردند.

لولی پاپ توسط جورج اسمیت در سال 1908 اختراع شد و او آن را به نام اسب خود نامگذاری کرد.

در طول دهه بیست، انواع مختلفی ازنبات چوبی معرفی شدند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *