آلو

با این حال، مطمئن شوید که اندازه سهم خود را کنترل کنید، زیرا آلو بخارا امروز پرکالری است و به راحتی می توان آن را پرخوری کرد. اندازه مناسب 1/4-1/2 فنجان (44-87 گرم) است.

بخارا منبع خوبی از فیبر هستند و نشان داده شده است که سطح آدیپونکتین را کاهش می دهند. هر دو ویژگی ممکن است برای کنترل قند خون مفید باشند.

آلو بخارا ممکن است سلامت استخوان را تقویت کند. آلو ممکن است برای بهبود سلامت استخوان مفید باشد.

برخی از مطالعات مصرف آلو بخارا را با کاهش خطر بیماری های استخوانی ناتوان کننده مانند پوکی استخوان و استئوپنی مرتبط می دانند که با تراکم استخوان پایین مشخص می شوند.

نشان داده شده است که آلو بخارا  نه تنها از از دست دادن استخوان جلوگیری می کند، بلکه ممکن است این پتانسیل را داشته باشد که از دست دادن استخوان را که قبلاً رخ داده است، معکوس کند.

آلو

هنوز مشخص نیست که چرا آلو بخارا به نظر می رسد این اثرات مثبت بر سلامت استخوان دارد. با این حال، تصور می‌شود که محتوای آنتی‌اکسیدان‌ها و توانایی آن‌ها در کاهش التهاب نقش داشته باشد.

علاوه بر این، تحقیقات نشان می دهد که مصرف آلو بخارا ممکن است سطوح هورمون های خاصی را که در تشکیل استخوان نقش دارند افزایش دهد.

آلو بخارا همچنین حاوی چندین ویتامین و مواد معدنی است که اثرات محافظتی بر استخوان دارند، از جمله ویتامین K، فسفر، منیزیم و پتاسیم.

در حالی که همه این یافته ها مثبت هستند، بیشتر شواهد در مورد آلو بخارا و سلامت استخوان بر اساس نتایج مطالعات حیوانی و لوله آزمایش است.

با این حال، حداقل تحقیقات انسانی انجام شده در مورد مصرف آلو بخارا و سلامت استخوان نتایج امیدوارکننده ای را به همراه داشته است. در مقایسه با سایر میوه‌ها، به نظر می‌رسد آلو بخارا در پیشگیری و معکوس کردن از دست دادن استخوان مؤثرترین است.

آلو بخارا دارای خواص متعددی است که ممکن است با جلوگیری یا معکوس کردن از دست دادن استخوان به سلامت استخوان ها کمک کند، که ممکن است خطر ابتلا به بیماری هایی مانند پوکی استخوان را کاهش دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *