سویا

در حال حاضر، به خصوص در 10 سال گذشته، رونق سویا در جهان وجود دارد. تعداد پردازنده ها، پیشرفت ها به طور تصاعدی در حال رشد است، بیوتکنولوژی ها به سرعت در حال توسعه هستند.

سویا سبحان 250 گرمی یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین انواع این محصول می باشد که برای تهیه آن می توانید به مراکز معتبر مراجعه کرده و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

روسیه در تلاش است تا با این روندها همراه باشد و هر نمایشگاه مواد غذایی گواه آن است. ما فقط از نظر حجم، مجموعه ای عقب هستیم، اما مهمتر از همه، جمعیت به اندازه کافی برای مصرف محصولات سویا آماده نیست. بنیاد ما در تلاش است تا با انجام کار آموزشی در بین مصرف کنندگان، این شکاف را پر کند.

سویا یک محصول سازگار است، با این حال، نمی توان آن را در تمام مناطق روسیه کشت کرد. کارشناسان معتبر از مناطق کراسنودار، استاوروپل، منطقه ولگوگراد، که از صندوق بازدید کردند، استدلال می کنند که کاشت سویا در جنوب روسیه کاملاً امکان پذیر است – اما نه به قیمت سایر مناطق کاشته شده.

کاشت مزارع سویا با کاهش مناطق اشغال شده توسط گونه های قوی گندم در کوبان یا در قلمرو استاوروپل غیرممکن است – با این وجود، چنین پیشنهادهایی از صفحات مطبوعات و کنفرانس ها شنیده می شود.

یک سیاست مؤثر باید استفاده از مناطق زراعی که با علف های هرز بیش از حد رشد کرده اند، زمین های کشاورزی رها شده، از گردش خارج شده باشند – در حال حاضر تعداد زیادی از آنها وجود دارد. این اول است. دوم، از قرن نوزدهم، سویا در شش منطقه عمده کشاورزی در خاور دور رشد کرده است.

سویا

در منطقه آمور، خاباروفسک، سرزمین های پریمورسکی، شرایط طبیعی و آب و هوایی اجازه کشت آن را می دهد و مهمتر از همه، افزایش تولید سویا در آنجا ضروری است.

امروزه سویایی که در خاور دور کشت می‌شود (سه چهارم برداشت ناخالص کشور را تشکیل می‌دهد) تا حدی به چین صادر می‌شود و مابقی در محلی فرآوری و مصرف می‌شود، زیرا بردن آن به مسکو هزینه بیشتری دارد. به عنوان مثال، از رشد آن.

روسیه باید حداقل 600 تا 700 هزار تن در سال رشد کند تا نیاز خود را به سویا به حداقل برساند. امروزه طبق آمار رسمی، 300 تا 305 هزار تن تولید می‌شود.

امروزه در روسیه ظرفیت زیادی برای پردازش سنتی سویا به روغن نباتی و خوراک خوراک وجود دارد. این کشور با کمبود شدید مواد بر پایه سویا که در صنایع مختلف غذایی استفاده می‌شوند، مواجه است: گوشت، لبنیات، نانوایی و غیره. به یک سیستم فراوری سویا، یک پایگاه فنی و فناوری مدرن که تولید جهانی با کیفیت بالا را تضمین می‌کند، نیاز است. محصولات کلاس

بازار سویا در روسیه در حال حاضر به دلیل رقابت از هم پاشیده شده است، که گاهی اوقات باوجدان ترین بازار نیست. روند شکل گیری بازار محصولات و مواد تشکیل دهنده سویا به عنوان بخش جدیدی از بازار مصرف وجود دارد. فقط پنج سال پیش شروع شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *