صندل

هنگامی که به دنبال یک جفت صندل جلو باز پیاده روی هستید، به دنبال آنهایی باشید که بالشتک و پشتیبانی باکیفیت را برای جلوگیری از خستگی و درد ارائه می دهند.

تناسب ایمن نیز کلیدی است، بنابراین پاهای شما با هر قدمی از کفش بیرون نمی‌روند. ما در مورد ده ها صندل پیاده روی تحقیق کردیم و آنها را از نظر جنس، قیمت، راحتی و قابلیت تنفس ارزیابی کردیم.

در اینجا بهترین صندل های پیاده روی برای نیازها و ماجراجویی های شما وجود دارد.

ما نیوپورت H2 Keen را به عنوان بهترین انتخاب خود انتخاب کردیم زیرا راحت است، چسبندگی دارد و در برابر بو مقاوم است.

این کفش با الگوی چند جهته، زیره لاستیکی و غلاف‌های جرعه‌دار به این معنی که زیره لاستیکی دارای شکاف‌های نازکی برای کشش بهتر روی سطوح صاف است این کفش به شما در مقابله با هر نوع زمین کمک می‌کند.

رویه بادوام و تمام مصنوعی به سرعت خشک می شود و تهویه می شود، بنابراین پای شما راحت و بدون تاول می ماند.

با داشتن یک لایه فوم آبگریز، قسمت داخلی آن نیز آب را جذب کرده و بوی پا را مهار می کند. این کفش دارای یک محافظ پنجه بسته برای محافظت در برابر سنگ ها و ریشه ها و بسته شدن بند قابل تنظیم برای تناسب مطمئن است. نیوپورت H2 در سایزهای زنانه 5 تا 10.5 و در چند رنگ موجود است، صندل چند منظوره خوبی است.

این کوهنوردان آماده در فضای باز از Keen برای قدم زدن در مسیرهای پیاده‌روی، کایاک سواری، پدل‌برد یا هر ماجراجویی در هوای گرم ایده‌آل هستند. این صندل که با رویه چرمی مقاوم و ضدآب ساخته شده است، محافظت و راحتی را فراهم می کند، در حالی که زیره میانی EVA دارای بالشتک سبک و پشتیبانی از قوس است.

با آستر خشک شدن سریع و سیستم قفل توری، می توانید یک تناسب ایمن داشته باشید که در برابر پاهای چسبناک محافظت می کند. زیره لاستیکی ساخته شده با محافظ انگشتی لاستیکی قالب‌گیری شده که لایه دیگری از محافظت را فراهم می‌کند، بدون توجه به سطوح ناهموار یا مرطوب، شما را مطمئن نگه می‌دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *